Na Zahálce otevřel obchod pro milovníky cyklistiky - Future Cycling Bike & Coffee

19.03.2024

S potěšením vás chceme informovat otevření nového obchodu na Zahálce. Showroom Future Cycling Bike & Coffee udělá radost zejména milovníkům prémiových kol a moderní cyklistiky. Na prodejní ploše o výměře 150 m2 si budete moct vychutnat nejen širokou nabídku kol a cyklistického vybavení, ale také šálek kvalitní kávy třeba i s chutnou pralinkou od Kristyjan Chocolatiers z pražské Bubenče.

Nový showroom Future Cycling Bike & Coffee na Zahálce je více než jen obchod. Je to místo setkávání, inspirace a sdílení zkušeností pro všechny vyznavače moderní cyklistiky. Design interiéru od Šárky Hynkové vytváří stylový prostor, kde si můžete osahat a nakoupit kvalitní cyklistické produkty, poradit se s odborníky a získat špičkový servis. S blízkostí modřanské cyklostezky a pražského bikového ráje na Točné se showroom Future Cycling Bike & Coffee stává ideálním startovním bodem pro social ride a společné vyjížďky.

Nové prostory na Zahálce otevřel Future Cycling tak trochu symbolicky téměř na den přesně 10 let od otevření svého prvního obchodu Na Klaudiánce. Tato prodejna nyní funguje jako druhá pobočka a showroom na Zahálce bude vlajkovou lodí. Najdete zde nejen zakázkové stavby a neotřelé značky, jako je ENVE, OPEN, ARGON18, TIME, ale například i „kultovky“ od značky SANTA CRUZ. Na své si tu přijde samozřejmě také biková omladina, protože se do sortimentu vrací dětská kola EARLY RIDER. 

Za Future Cycling stojí Kristián Hynek, historicky nejúspěšnější český maratonský jezdec. Kristián je vicemistr světa v maratonu 2019 na horských kolech, mistr Evropy a vítěz slavného Absa Cape Epic 2014. Tyto úspěchy na mezinárodní scéně jsou předpokladem, že v showroomu Future Cycling Bike & Coffee na Zahálce dostanete pouze kvalitní produkty a špičkové poradenství ověřené v těch nejnáročnějších podmínkách.

Těšíme se na vás ve světě Future Cycling na Zahálce!


Showroom Zahálka

Adresa

Rezidence Zahálka, Mezi Vodami 2390/41, 143 00 Praha 12

Otevírací doba

Pondělí 9:00 17:00
Úterí 9:00 17:00
Středa 9:00 19:00
Čtvrtek 9:00 17:00
Pátek 9:00 17:00

 

Telefonní číslo

+420 604 882 876

E-mail

obchod@futurecycling.cz