Kam za sportem v Praze 4

01.06.2021

Golfové hřiště

Pouze minutu pěšky od Zahálky najdete rozlehlé golfové hřiště. Golfový klub Hodkovičky, kterému se také přezdívá „Golfová oáza v Praze“, disponuje udržovaným hřištěm s devíti jamkami, největším tréninkovým centrem v ČR a příjemnou restaurací s mezinárodní kuchyní. 

Vzdálenost od Zahálky:

  • pěšky – 1,4 km (21 min)

Web: https://www.hodkovicky.cz/

Golfové hřiště


Centrum Rosmarina

V komplexu Rosmarina, který se nachází vedle Vltavy, máte hned několik možností pro volnočasové aktivity – minigolf, fotbalgolf a plážový volejbal.

Minigolf disponuje osmnácti jamkami s méně či více náročnými překážkami a umělým osvětlením, takže si hru můžete užít i po západu slunce.

Fotbalgolf kombinuje prvky golfu a fotbalu, jak už název napovídá. Pravidla hry jsou jednoduchá. Hraje se na hřišti s osmnácti jamkami, do nichž se hráči snaží s co nejmenším počtem kopů trefit fotbalovým míčem.

V centru najdete dohromady 4 hřiště na plážový volejbal s umělým osvětlením. K dispozici jsou zde také šatny, sprchy a půjčovna míčů.

Najdete tu také hřiště na pétanque, půjčovnu bruslí a koloběžek nebo dětské hřiště. Místem vede cyklostezka a in-line dráha. Prostor nabídne také mnoho možností pro občerstvení. Vybrat si můžete mezi restaurací, barem, beer garden nebo bistrem. 

Vzdálenost od Zahálky

  • pěšky 1,1 (18 min)

Web: https://www.rosmarina.eu/


Trasa pro in-line brusle

Pokud patříte mezi milovníky in-line bruslí, určitě si zamilujete Modřanskou stezku. Trasa je dlouhá cca 12 km a vede od Výtoně až na Zbraslav. Po cestě potkáte velké množství dětských hřišť a občerstvení. Na trase je i půjčovna bruslí, kde si můžete brusle půjčit a zaplatit si i lekci in-line bruslení.

Vzdálenost od Zahálky:

  • pěšky – 1,1 km (18 min)​
In-line brusle Modřanská stezka


Modřanská cyklostezka

Jednou z nejoblíbenějších pražských cyklostezek je právě ta Modřanská. Stezka vede podél Vltavy z centra Prahy od Mánesa přes Výtoň a Modřany až do Vraného nad Vltavou. Po cestě se můžete těšit na několik bister a občerstvení.

Vzdálenost od Zahálky:

  • pěšky – 1,1 km (18 min)​
Modřanská cyklostezka


Lanový park

Lanové centrum v Braníku můžete navštívit s celou rodinou. V areálu najdete prolézačky, dětská a workoutová hřiště, kavárnu i restauraci. Za hezkého počasí tu můžete s dětmi bez problémů strávit celý den.

Vzdálenost:

  • pěšky – 1,8 km (28 min)

Web: https://www.vltavanu229.cz/

Lanový park Braník