Bydlení u Vltavy a golfu táhne. Stavba i prodej jedou na plné obrátky.

03.07.2019

Sázka na atraktivní lokalitu a špičkovou architekturu vyšla. Od zahájení prodeje Zahálka vzbudila značný zájem lidí hledajících bydlení a sklízí i uznání odborné veřejnosti. Pochvalné hlasy zaznívají především o velkorysých terasách a o promyšlené koncepci domů zasazených do zeleně zcela bez aut. Bezezbytku se potvrdil očekávaný úspěch Zahálky díky privilegovanému sousedství s golfovým hřištěm a malebným břehem Vltavy prolnutým hlavní pražskou cyklostezkou.

Velice potěšující zprávou je složení budoucích obyvatel Zahálky. Současným tempem prodejů bude mít polovina všech bytů záhy své majitele a je zjevné, že i přes velkou poptávku po menších bytech pro investici je hlavní motivací většiny kupujících učinit ze Zahálky svůj nový domov. Osvědčil se tak vyvážený koncept městského bydlení se skvělou dopravní dostupností a blízkostí centra kombinovaný s přednostmi exkluzivní volnočasové lokality.

Přijďte nás v létě navštívit v naší prodejní kanceláři, hned vedle stavby Zahálky, která se v těchto dnech vyšplhala už do čtvrtého patra. Raději si však prosím předem domluvme schůzku, protože i přes prázdniny se okurková sezóna u nás nekoná a zájemců je mnoho. A hlavně se o letním volnu přijeďte podívat, jak je na Zahálce u Vltavy krásně. Přejeme Vám báječné prázdniny!